Grand Theft Auto IV on ilmunud!

This is Estonian GTA IV fansite for estonian people.
GTAveeb


GTAveeb alustab peagi | 14.08.2008 - 17:14

Mul on hea meel lõpuks teatada, et me oleme jõudnud GTAveebi arenguga piisavalt kaugele, et ta ka viimaks avada. Me ei ole küll jõudnud veel kõike infot lehele ära lisada, kuid me täiustame veebi sagedasti. Avamiskuupäev on 16. august, ehk siis see laupäev. Kui olete väga hoolsad, võite te GTAveebi pääseda juba 16. augusti varajastel hommikutundidel, ehk siis Reede ööl vastu Laupäeva.

gtaIV.pri.ee tulevikust on rääkida niipalju, et portaal ise jääb kindlasti veel vähemalt kolmeks kuuks avatuks (kas või näiteks uudiste arhiivide mõttes), kuid uusi uudiseid ma siia enam kirjutama ei hakka - kõik võib leida nüüd GTAveebist. Foorumist aga niipalju, et kuna seda siin oleks olnud üpriski raske GTAveebi foorumiga kokku viia, alustame me GTAveebi foorumit tühjalt lehelt ning see siin jääb veel vähemalt nädalaks avatuks - nii igaksjuhuks. Eks siis näe, mis edasi saab.


GTA IV ilmumine PC-le kinnitatud | 06.08.2008 - 22:05

Rockstar Games teavitas täna, et GTA IV ilmub PC-le selle aasta sügisel, ehk siis täpsemalt Põhja-Ameerikas 18. ja Euroopas 21. novembril.

New York, NY – August 6, 2008 – Rockstar Games, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO), is proud to announce that Grand Theft Auto IV will be arriving on the PC on November 18th and 21st in North America and Europe, respectively.

"We are very excited to be releasing the PC version of Grand Theft Auto IV," said Sam Houser, Founder of Rockstar Games. "The whole team is dedicated to bringing an amazing gaming experience to the PC. The game looks and plays beautifully on PC and we can't wait for people to play it."

Developed by series creator Rockstar North and set in Liberty City, the latest installment in the enormously successful Grand Theft Auto series features a painstakingly detailed and life-like city for players to explore; a rich, immersive narrative experience; an original soundtrack highlighting the cultural eclecticism of Liberty City; and newly expanded multiplayer just for the PC.
Viide: Take2 pressiväljaanne


GTA: Chinatown Wars Nintendo DS'ile | 15.07.2008 - 23:40

Tänavusel E3'l kuulutati täna välja, et GTA seerias on praegustel andmetel tulevasteks jõuludeks ilmumas uus osa, mil nimeks GTA: Chinatown Wars, mis peaks ilmuma ainult Nintendo DS'i peale.


Chinatown Wars on järjekordne Grand Theft Auto osa, mille tegevus toimub Liberty Citys, kuigi see osa peaks oma nime põhjal olema arvatavasti keskendunud peamiselt Hiinalinnale.

Tsitaat pressiväljaandest:

"This is a game that will deliver a rich, fast-paced and intense 'Grand Theft Auto' experience that will be truly unique to Nintendo's handheld platform," said Sam Houser, Founder of Rockstar Games. "Rockstar Leeds, along with the team at Rockstar North, has built upon a decade of progressive design on Grand Theft Auto, and has created something fundamentally fresh and immersive."

Grand Theft Auto: Chinatown Wars is an entirely original entry into the critically acclaimed Grand Theft Auto series, and brings a new level of interactivity to its sprawling open environments. With the use of the DS touch screen, players will navigate their way through the streets as they uncover the truth behind an epic tale of crime and corruption within the Triad crime syndicate, delivering the unprecedented amount of depth that has become a true trademark of the franchise.
Teemaalased lingid:
Pressiväljaanne Kotaku's
Ametlik veebileht


Täiendused GTAveeb'i kohta | 10.07.2008 - 23:33

GTAveeb, mille kohta sa juba eelnevalt arvatavasti kasvõi midagi kuulnud oled (näiteks ülaltoodud reklaambänneri kaudu), hakkab olema suurim eestikeelne Grand Theft Auto portaal Eestis.

Uudise kirjutasin siis valmis seepärast, kuna tahtsin korrigeerida eelnevalt GTAveeb'is mainitud avalduste saatmise e-maili. Selleks oli cvkeskus@gtaveeb.ee, kuid kuna see meiliaadress ei ole töökorras, ei jõua sinna ka ükski kiri kohale. Igatahes kui sa oled meile saatnud sooviavalduse GTAveeb.ee meeskonnaga liitumiseks (või sooviksid nüüd seda teha), lisa oma msn'i elari@noortele.ee või saada e-kiri aadressile elarister@gmail.com koos sisuga, mille võid leida GTAveeb.ee lehekülje jalusest.

GTAveeb'i arengust rääkides, oleme me portaaliga nii kaugel, et kõik üldine (disain, lingid jm) on valmis, kuid nüüd tuleb peamiselt hakata artiklite sisu lisama ja tõlkima. Kui nüüd rääkida GTAveeb'i avamisest, siis esialgu loodame et see toimub ennem augusti algust (ehk siis juuli lõpu poole).

Ühtlasi palun ma ka kõigil lehekülastajatel anda oma hääl meie küsitluses, mille teemaks ongi siis sel korral GTAveeb.ee.


GTA IV-ja multiplayeri parandused | 24.06.2008 - 17:11

Rockstar Games andis eile välja uued parandused (patch'id) nii Xbox 360-e kui ka PS3-e versiooni GTA IV-ja multiplayerile. Paranduspaketiga kaasnevate paranduste kohta võid sa täpsemat infot leida siit.

Paranduste uuendamine peaks aset leidma järgmisel korral, kui sa lähed Xbox Live'i või PSN'i ja käivitad GTA IV-ja.


GTA IV-ja allalaetav lisapakett hilineb! | 06.06.2008 - 23:48

Take Two avaldas eile, 5. juunil, oma 2008. aasta teise kvartali rahandusaasta finantstulemused, kust võis muuseas leida ka fakti, et nad on juba praeguseks õnnestunud maha müüa rohkem kui 8,5 millionit koopiat Grand Theft Auto IV-ja. Teise tähtsama asjana oli seal kirjutatud, et "tagamaks paremat tasakaalu Take-Two väljalasete graafikus", on mängu esimene episoodiline sisu nüüd 2008. aasta augustilt edasi lükatud ajavahemikku 1. november 2008 - 31. jaanuar 2009.


Ametliku lehe uuendused ning "GTA-PC" | 30.05.2008 - 20:54

Kuigi viimase paari nädala jooksul on küll ilmunud mõned uued uudiseid, pole mul senini kahjuks aega olnud nendega tegeleda, kuid nüüd lisasin ma need lõpuks ka meie lehele:

22. mail uuendas Rockstar Games on ametliku GTA IV-ja veebilehe muusikasektsiooni, lisades sinna kõik mängusisesed raadiojaamad, mille võid sa leida siit.

Teise huvitava asjana võiks koos piltidega välja tuua mini-itx.com'ist leitud "GTA-PC", mis on õigemini GTA IV-ja eriväljaande hoiukarbist ümberehitatud personaalarvuti:


Rohkem infot GTA-PC kohta võid sa leida mini-itx.com'ist.


Info lehe kohta ja GTA IV-ja muusika | 17.05.2008 - 13:50

Nagu te arvatavasti juba tähele olete pannud, ei ole viimasel ajal meie lehele ilmunud midagi eriliselt uut. Seda siis seepärast, et sellel nädalal oli peaaegu iga päev koolis mõni suuremat sorti töö.

Teine põhjus, mis mul ei ole aega olnud lehega tegeleda on see, et sõbraga on plaanis suvekuudel alustada uue Grand Theft Auto portaaliga, mille nimeks hakkab olema GTAveeb, aadressiga gtaveeb.ee. Kui sind selline portaal huvitama peaks, soovitan ma sul nimetatud aadressi igatahes külastada, kuna sealt võid sa leida üldist informatsiooni portaali kohta ning ka infot selle kohta, keda me otsime GTAveeb.ee portaali appi.

Uudistest rääkides, on internetti viimasel ajal ilmunud uut informatsiooni peamiselt Grand Theft Auto IV-ja muusika kohta:

GameSpy on kirjutanud arvustuse GTA IV-ja raadiojaamadest, tuues välja näiteks raadiojaama kõrgpunktid, märkimisväärsed artistid ning laulud, mida sa võid teada.

Järgmise asjana avaldab DJ Green Lantern, kellel on GTA IV-ja The Beat 102.7's on raadiosaade, uue albumi koos Rockstar'i pealkirjaga "Liberty City Invasion: Music from and Inspired by Grand Theft Auto IV". Album sisaldab kaheksat lugu mängust ning veel kaheksat uut, mis on ispireeritud mängust. Mõningaid lugusid on võimalik kuulata juba ka Amazon.com'ist.

Peale selle on ka Vladivostok FM'ist võetud ja inspireeritud 16. looline album nüüd Amazon'is üleval.


Ametliku lehe uuendused, veider multiplayeri Easter egg ja GTA IV-ja paroodiad | 09.05.2008 - 22:29

GTA IV-ja ametlikku veebilehte on uuendatud multiplayeri, muusika ja piltide lehe osade uuenduste ning ka uute Outdoor Series II taustapiltidega.

Peale selle on GameTrailers'i foorumiliige internetti üles pannud pildid kummalisest multiplayeri Easter egg'ist, mida on ka varem erinevad mängurid märganud. Rohkem infot sellest võid sa leida GameTrailers'i foorumist, blogi postitusest või Kotaku'st.

Internetti on ilmunud ka väga naljakad Conan O'Brien'i GTA IV-ja paroodiad:

GTA IV-ja müügiedu, Liberty City tukslev süda ning R*'i kink mängupressile | 01.05.2008 - 23:43

The Entertainment and Leisure Software Publishers Association (ELSPA) saatis täna välja detailse pressiväljaande GTA IV-ja edust oma esimesel müügipäeval Inglismaal.

Mängu müüdi 609 000 koopiat, ületades seega eelmise rekordi (501 000 koopiat), mis sündis GTA: San Andrease ilmumispäeval 2004. aastal.

Mäng müüs rohkem koopiaid Xbox 360-e versioonile, kui PS3-e omale. Sellega seoses tekitati ka uus rekord Xbox 360-e kiiremini müüvama mänguna, müües 69 000 koopiat rohkem, kui Halo 3 oma avapäeval. PS3-e rekord, mis oli varem Gran Turismo 5: Prologue käes, purustati samuti GTA IV-ja avapäeval kokku 274 000 ostetud koopiaga.

Peale selle on Kotaku valmis teinud uue õpetusvideo sellest, kuidas pääseda mängus Statue Of Happinessis põksleva südame juurde. Kotaku artikli võid sa leida siit.

Teiste uudiste seas saime GTA4.net'ist teada, et R* on mängupressile saatnud järgeva kingituse:


Kikizo artikli "Get Drunk on Rockstar's Piswasser" võid sa leida siit.


GameSpot'i arvustus ja ametliku veebilehe uuendused | 01.05.2008 - 00:14

Paar päeva tagasi postitas ka GameSpot viimaks oma arvustuse GTA4-jast, andes mängule hindeks järjekordsed 10 punkti kümnest.

Peale selle on Grand Theft Auto IV-ja ametlikku veebilehte uuendatud nii ühe meile teadaoleva video kui ka multiplayerit puudutavate õpetuste alal.

Lisaks teataksin veel, et me oleme oma lehe küsitlusse lisanud uue küsimuse.


Active news:
may 2008

News archive:
(2008)
january | february | march | april

(2007)
april | may | june | july | august | september | october | november | december

Random picture Banners Ordering Banners