Grand Theft Auto IV on ilmunud!

GTA IV ilmus 29. aprillil 2008 PS3-le ja Xbox 360-le.

Mäng ilmub PC-le Põhja-Ameerikas 18. ja Euroopas 21. novembril.
GTAveeb


Ametlik kaanepilt ja info uue treileri kohta | 28.11.2007

Kaua aega ei ole olnud kuulda suuremat sorti uudised GTA IV-ja kohta, kuid nüüd on neid lausa kaks: ametlik kaanepilt ja kolmanda treileri ilmumiskuupäev.

GTA IV ametlikul lehel on avaldatud uus ning arvatavasti ka lõplik GTA 4 kaanepilt, mida võib näha järgnevalt:


Koos ametliku kaanepildiga on avaldatud ka uut informatsiooni kolmanda treileri kohta, millel seekord siis nimeks "Move up, ladies", ilmumiskuupäevaga 6. detsembril 2007, kell 3:00 PM EST (Eastern Standard Time'i järgi).

Alljärgnev on video GTA IV-ja ametliku kaanepildi valmimisest ning selle lõpus on näha ka infot kolmanda treileri kohta.


Teemaalased lingid:
GTA IV ametlik leht
GameTrailers.com


Muusikavideo "Hey Mr. Thompson" | 25.11.2007

Paar päeva tagasi nägin GTA IV Land'i lisatud videot, mille teemaks oli mr. Thompson (siit leiad Wikipedia artikli tema kohta) ning sel hetkel ma mõtlesin, et kuna see ei ole otseselt mänguga seotud, ei ole mõtet seda ka siia lisada, kuid kuna viimasel ajal ei ole teistest valdkondadest uusi uudiseid ilmunud, lisasin ikkagi. Video on siis järgmine:


Paari sõnaga võiks siis veel öelda, et mr. Thompson on Florida advokaat, kes on korduvalt rääkinud vägivallast videomängudes. Peale selle mäletate te võibolla GTA IV tegelast Goldbergi, kahtlast advokaati, kelle Niko pidi ühe missiooni käigus maha laskma. Kuid enne sihtmärgi tulistamist jõudis Goldberg veel öelda järgmist: "Guns don't kill people, videogames do", mis tähendaks "Relvad ei tapa inimesi, videomängud küll". Tänu viimasele tsitaadile ja paljule muule on Thompson veendunud, et Goldberg'i tegelane põhineb temal ning seega ta tahtiski, et Goldberg mängust eemaldataks.

Teemaalased lingid:
GTA IV Land
SarcasticGamer.com
Jack Thompsoni kohta käiv artikkel Wikipedia'st


Ametlik ilmumiskuupäev kaudselt kinnitatud | 12.11.2007

GTA IV ilmumine teises rahandusaasta kvartalis oli meile juba varemgi kuulujututasemel (koos paljude teiste ilmumiskuupäevadega) teada, kuid nüüd on see aga ametlikult Take-Two esimehe Strauss Zelnicku poolt kinnitatud.

Tsitaat: "Obviously we want to make sure not to disappoint anyone, and we're going to give that date as soon as we feel very comfortable that we know the exact date within that three-month period that we outlined," Zelnick said.
See tähendab siis seda, et GTA IV ilmumine on ametlikult kinnitatud ajavahemikus 2008. aasta veebruar kuni aprill.

Teemaalased lingid:
GameSpot


Järjekordne viide GTA IV-le | 09.11.2007

Alles hiljuti oli meil uudis Kane & Lynch: Dead Men-ist, mille treileris oli viidatud GTA 4-le. Nüüd on järjekordne mängukompanii viidanud GTA IV-le või üldisele GTA seeriale. Sel korral siis väljamõeldud ülevaates mängust Call of Duty 4: Modern Warfare, milles ütleb Muammar al-Qaddafi (või pigem mees kes üritab tema häält järgi teha) järgmist: "Pretending this isn't Libya is as stupid as pretending Liberty City isn't New York". Eestikeeles oleks see siis järgmine: "Teeselda et see ei ole Liibüa on sama tobe kui teeselda et Liberty City ei ole New York". Vaadake ka videoklippi:


Kuna see on nii lühikese aja jooksul juba teine viitamine teiste mängude poolt GTA IV-le, võib arvata et see ei jää ka viimaseks.

Uudise eest suure tänud gta4.tv-le.


Take2 keeldub hetkel GTA IV ilmumiskuupäeva teatamisest ja viitamine GTA 4-le Kane & Lynch: Dead Men-i treilerist | 07.11.2007

Take2 esimees Strauss Zelnick keeldub teatamast GTA IV ilmumiskuupäeva, öeldes et nad ei teata kuupäeva ennem, kui nad on täielikult veendunud et õige aeg on käes. Siin on väike väljavõte tema jutust BMO Capital Market-i konverentsilt:

"It's a fair question given that we weren't able to stick to our firm date the last time. We're going to give a firm date when we are utterly convinced that we have it and that isn't right now.

"We know it's highly anticipated. Right now our view is to put out a high quality title and we're not in the business of disappointing investors."

"I think there was a concern initially when we slipped that we missed the boat in terms of Christmas but I think that concern has been alleviated.

"I think most people see it as okay – hardware penetration is going to grow over Christmas and because this is a must-have title it's probably okay that we're not selling it in the Christmas season.
Eelnevast jutust oleksid tähtsamad punktid lühidalt järgmised et ilmumiskuupäeva küsimus on sagedane ning nad ei teata uut kuupäeva ennem, kui nad on selles täielikult veendunud. Peale selle lisas ta et nad teavad, kui oodatud on GTA IV, kuid praegusel hetkel tahavad nad mängule anda võimalikult hea graafika ning nad üritavad teha nii, et nad kellelegi pettumust ei valmistaks.

Zelnick rääkis ka GTA IV eksklusiivsest allalaetavast sisust, mis on kättesaadav Xbox 360-e versioonile mängust:

"It actually isn't really significant in terms of its contribution in 2008.

"It's something we ought to be doing and my guess is that's where the industry is going. If you believe over time that package goods will be supplemented very much with online downloadable content, and you believe as I do that the future of playing interactive entertainment is networked multiplayer, then there's every reason to believe that downloadable content makes all kinds of sense.

"And eventually if you have a packaged good and you sell upgrades it's a pretty terrific business model for everyone. I think it could be really interesting, but to be clear, it's not in our plans and we're not relying on it for our success."
Selles jutus ei olnud küll midagi uut GTA IV eksklusiivse allalaetava sisu kohta, kuid see vastu rääkis Zelnick siin allalaetava sisu põhjustest.

Teiste uudiste seas võiks veel välja tuua, et hiljuti on mõningatele välismaa GTA IV teemalistele lehtedele ilmunud uudised Kane & Lynch: Dead Men-i viimasest treilerist, kus on kavalalt viidatud GTA IV-le. Treileris räägib üks tegelastest et mäng tuleb hea ja et ta on mänginud ka eelnevaid kolmi osi. Peale selle mainis ta ka et mäng olevat lükkunud järgmisse aastasse:


Teemaalased lingid:
GamesIndustry.biz
Kane & Lynch-i ametlik veebileht


Aktiivsed uudised:
mai 2008

Uudiste arhiivid:
(2008)
jaanuar | veebruar | märts | aprill

(2007)
aprill | mai | juuni | juuli | august | september | oktoober | november | detsember

Suvaline pilt Bännerid Tellimine Bännerid